Konya SMMM Odasında Mali Müşavirler Ramazan Bayramlaşmasında Buluştu

Konya SMMM Odasında Mali Müşavirler Ramazan Bayramlaşmasında Buluştu
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 3-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-06-11 - 12:20 - Bu haberi 82 kişi okudu.


Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Ramazan Bayramı münasebetiyle geleneksel bayramlaşma programı düzenledi. Düzenlenen programla Mali Müşavirler bayramlaştı.

Konya SMMM Odasında düzenlenen programa MHP Konya Milletvekili Sayın Esin KARA, Konya Vergi Dairesi Başkanı Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürü Sayın Emrah YALÇIN, Yorgancılar Odası Başkanı Sayın Ramazan TEZEL, Konya Esnaf Sanatkârlar Odası Genel Sekreteri Sayın Harun GÜN’ün yanı sıra MHP Konya İl Başkanı Sayın Murat ÇİÇEK ve MHP Karatay İlçe Başkanı Sayın Remzi KARAASLAN katıldı.


Program başında açılış konuşması yapan Başkan Seyit Faruk ÖZSELEK, “Dini ve Milli bayramlarımız, birlik ve beraberliğimizi daha içten hissettiğimiz, mutluluklarımızı paylaştığımız en özel günlerimizdir.


Aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya gelmesini sağlayarak özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları unutturan, dostluk, hoşgörü duygularını güçlendiren, mutluluğun milletçe yaşandığı Ramazan Bayramının, başta siz meslektaşlarım olmak üzere, ülkemize ve tüm İslam Âlemine, nice güzelliklere vesile olmasını diliyorum.” diyerek üyelerinin bayramlarını kutladı.


Sözlerine devam eden ÖZSELEK, Türk Ordusunun Kuzey Irak’ta düzenledikleri Pençe operasyonunun destekçisi olduklarını belirterek, “Bizlerin şuan güven içerisinde bayramlaşmamızı sağlayan, başta Kuzey Irak’ta Pençe Harekatına katılanlar olmak üzere tüm güvenlik güçlerimize şükran ve minnetle duygularımı iletiyorum” dedi.


Başkan ÖZSELEK, 15 – 16 Haziran’da Konya SMMM Odasında yapılacak olan Genel Kurul ve seçimle ilgili olarak “Seçimlerin, Odamıza, mesleğimize ve meslaktaşımıza, Konyamıza ve Ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” diyerek temennilerini iletti.


Tekrar Protokol ve Üyelerinin bayramını kutlayan Konya SMMM Odası Başkanı Seyit Faruk ÖZSELEK, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ettiğini belirtti.


Başkan ÖZSELEK’in konuşmalarından sonra, MHP Konya Milletvekili Sayın Esin KARA konuşma yaparak üyelerin Ramazan Bayramlarını kutladı. Mesleğin gelişimi için sundukları kanun tekliflerinin takipçisi olduklarını belirterek, muhasebe mesleğinin daha iyi yerlere gelmesi için çalışmalarına devam ettiklerini dile getirdi.


Bayramlaşma Programı Konya SMMMO Başkanı Seyit Faruk ÖZSELEK ve MHP Konya Milletvekili Sayın Esin KARA’nın programa katılan bütün üyelerle tek tek bayramlaşması ve ikramlarla son buldu.


Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Davutoğlu'na Yaklaşan Yanıyor

KTÜN’de 15 Temmuz Şehitler Makamı ve Hafıza 15 Temmuz Söyleşisi

Feto Eleştirisine Ceza

Adaylara Rehberlik Hizmeti Başladı

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
51464
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA