Başkan Kavuş, Hobi Bahçelerinde Vatandaşlara Misafir Oldu

Başkan Kavuş, Hobi Bahçelerinde Vatandaşlara Misafir Oldu
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 14-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-05-16 - 11:37 - Bu haberi 127 kişi okudu.


Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, belediyeye ait Karahüyük Mahallesi’nde bulunan hobi bahçelerinde vatandaşları ziyaret etti.

     Bahçelerinde çalışan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kavuş, “Tüm çaba ve gayretimiz yüzü gülen ve Meram’da yaşamaktan mutluluk duyan insanımızın sayısını artırmak içindir” diye konuştu.  


 Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, belediyeye ait Karahüyük Mahallesi’nde bulunan hobi bahçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla hasbihal etti. Bahçelerinde çalışan vatandaşlarla tek tek sohbet edip hatırlarını soran Başkan Mustafa Kavuş, bahçede oynayan çocuklarla da ayrı ayrı ilgilendi. Başkan Kavuş ayrıca, vatandaşların hobi bahçelerinden daha rahat bir şekilde hizmet alabilmeleri ve eksiklerin tamamlanması için de ekiplere talimat verdi.


    ‘BÜTÜN ÇABAMIZ MERAM’DA YAŞAMANIN AYRICALIĞINI HİSSETTİRMEK İÇİN’  


 Vatandaşların, 91 bin metrekarelik alanda bulunan 290 adet hobi bahçesini gönüllerince ekip biçtiklerini hatırlatan Başkan Mustafa Kavuş, “Meram Belediyesi Hobi Bahçeleri, her türlü ihtiyaçların rahatlıkla karşılanabilmesi için sunduğu olanakların yanında, bay ve bayan mescidi ve çocuk oyun grubu gibi özellikleriyle toprağa sevdalı vatandaşlarımız için tam anlamıyla bir cazibe merkezi. Her bir vatandaşımız 200’er metrekarelik ekip dikebilecekleri alanlarda günün yada haftanın yorgunluğunu atabiliyor. Bereketli toprağıyla ve sunduğu olanaklarla Meram’da bir bahçe olmasının ayrıcalığını yaşatıyor. İnsanımızın bu mutluluğunu bugün birebir görme fırsatımız oldu. Vatandaşlarımızı mutlu eden herşey bizi de mutlu ediyor. Tüm çaba ve gayretimiz bu mutluluğu artırmak, Meram’da yaşıyor olmanın ayrıcalığını hissettirmek için”  diye konuştu.  Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Meram’da Çöp Konteynerlerinin Dezenfekte İşlemleri Aralıksız Devam Ediyor

Başkan Pekyatırmacı, “Hemşehrilerimizin Destekleriyle İstenen Hizmeti Gerçekleştiriyoruz”

Meram Belediyesi Ekipleri Çomaklar’a Anında Müdahale Etti

Muhtarlar Karatay'da Buluştu

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
28457
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA