Başkan Oğuz Gençlerle Buluştu

Başkan Oğuz Gençlerle Buluştu
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 14-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2018-10-08 - 17:58 - Bu haberi 355 kişi okudu.


Çumra Belediye başkanı Dr.Mehmet Oğuz 2014 mahalli idareler seçimlerinden sonra başlattığı ilçeye yeni gelen üniversite öğrencileriyle buluşma programını geleneksel hale getirdi

 Bu yılda ilçeye gelen üniverisite öğrencileriyle Çumra Belediyesi tarafından düzenlenen Kahvaltı programında bir araya geldi. Düzenlenen program Çumra Sultan Abdülhamid Han Bilgehanesinde kahvaltı ile başladı daha sonra 9000 yıllık şehir olan Çatalhöyük ve Obruk ziyaretiyle son buldu. Programa Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz, Selçuk Üniversitesi Çumra Meslek Yüksek Okulu müdürü Prof.Dr.Mehmet Akbulut, Çumra Kredi Yurtlar müdürü Yusuf Var ve İlçede üniversite okumaya gelen birinci sınıf öğrencileri katıldı.


Çumra Sultan Abdülhamid Han Bilgehanesinde başlayan programda ilk sözü Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz aldı. Başkan Oğuz konuşmasında her yıl geleneksel hale getirdiğimiz bu programımızı bu yılda gerçekleştiriyoruz. Programımızın amacı Ülkenin 7 ayrı bölgesinde doğup büyüyen ve Çumra’da eğitim görmek için gelen siz gençlerimize ilçemizi anlatmak, sizler için yapılan yatırımları hizmetleri sizlerle paylaşmak dedi. Başkan Oğuz Gençler için yapılan yatırımları şöyle sıralardı; Bayanlar ve Erkekler için ayrı ayrı havuzlar, Gençlik Merkezi, Sultan Abdülhamid Han Bilgehanesi ve Sentetik Saha, Stadyum ve Spor salonlarının her zaman gençlerimizin emrinde olduğunu söyledi.


Selçuk Üniversitesi Çumra Meslek Yüksek okulu müdürü Prof.Dr.Mehmet Akbulut ve Çumra Kyk müdürü Yusuf Var’da düzenlenen bu güzel programdan dolayı Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’a teşekkür etti.


Program Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’un rehberliğinde Çatalhöyük gezisi ve Obruk ziyaretiyle son buldu.


Programa katılan Üniversite öğrencileri bizlere yabancılık çektirmedikleri ve sahip çıktıkları için ve bu güzel program düzenlendiklerinden dolayı Çumra Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Oğuz’a çok teşekkür ederiz dediler.   
Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Karatay’da Teravih Buluşmaları Sürüyor

Selçuklu'da Teravih Buluşmaları Sürüyor

Meram Asfaltta Çıtayı En Yükseğe Koydu

Başkan Tutal, Ramazan Akşamlarımızın Ayrı Bir Bereketi Var"

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
36332
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA