CHP’de, Danışma Kurulu Toplantıları Başladı

CHP’de, Danışma Kurulu Toplantıları Başladı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 4-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2018-08-16 - 08:15 - Bu haberi 838 kişi okudu.


CHP Selçuklu İlçe Başkanlığında yapılan Danışma Kurulu Toplantısında, seçim sonrası ülke gündemi, kurultay ve önümüzdeki yerel seçim dönemi konuşuldu.

 Parti binasında yapılan toplantıya; CHP Selçuklu İlçe Başkanı Ali Naci Çobanoğlu, yönetim kurulu üyeleri, CHP Konya İl Başkanvekili Bekir Yaman, eski Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt, ilçe kadın kollarıyla birlikte gençlik kolları ve partililer katıldı.


Danışma Kurulu Toplantısı’nın açılış konuşmasını yapan CHP Selçuklu İlçe Başkanı Ali Naci Çobanoğlu, “24 Haziran seçimleri sonrasında ülkemiz rejim değişikliğinin yaratmış olduğu problemleri yaşamaya devam ediyor. Ekonominin gidişatı iyi durumda değil. Doların dalgalanması ekonomiyi olumsuz yönde etkiliyor. Artan zamlar, çocuk istismarları, kadın cinayetleri her geçen gün daha da artıyor. Halkımız bütün bu yaşananlardan ötürü endişe içindedir. Umarız bütün bu kargaşalar biran önce sona erer. Seçim sonrası partimizde başlatılan kurultay süreci yeterli imza toplanamadığından bizim için bitmiştir. Artık  birlik ve beraberlik içerisinde, önümüzdeki aylarda yapılacak olan yerel seçim çalışmalarımıza odaklandık. İnanıyorum ki yerel seçimlerde partimiz CHP galip çıkacaktır. Danışma kurulu toplantısında partimizi daha ileriye taşıma noktasında yeni bir yol haritası çizilecektir. Bizlerde çalışmalarımıza ve ülkemizin sorunlarına çözüm sunma yolunda mücadelemizi sürdüreceğiz. Ülkemizin kurtuluşundaki tek yol CHP iktidarıdır” dedi.


 CHP Konya Eski Milletvekili Hüsnü Bozkurt 24 Haziran seçimi ve kurultay sürecini değerlendirerek, “24 Haziran seçimi sonucu Türk usulü denilen bir başkanlık sistemi ile ülkemizin rejimi değişti. Tek bir adam her şeye hâkimdir. O ne derse oluyor.


Ülkemizin ciddi sorunları var. Doların 7 liradan 6 liraya düşmesiyle bayram edilen bir yapıya gelindi. Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce başarılıydı. Bu millet her dönem CHP’ye oy verdi. Bundan sonra da verecektir. Olağanüstü kurultay talebimiz yerine getirilseydi partimiz bu kurultaydan daha da güçlü çıkacaktı. Her ne olursa olsun önümüzde bir yerel seçim var tüm CHP’lilerin görevi bu seçime odaklanmaktır. Ülkemize sahip çıkmaktır. Bu bütün CHP’lilerin sorumluluğu ve görevidir” diye konuştu. 


 


 



Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


CHP, Genel Başkanları Kılıçdaroğlu’na Yapılan Saldırıyı Kınadı

Ak Parti İl Teşkilatı’ndan Başkan Kılca’ya Ziyaret

Gürer: “Soğan ithalide fiyat artışını önleyemedi”

AK Parti ve MHP Teşkilatlarından Başkan Altay’a Ziyaret

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
05978
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA