Ahmet Sorgun; MİLLETİN PARTİSİ 17 YAŞINDA

Ahmet Sorgun; MİLLETİN PARTİSİ 17 YAŞINDA
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 4-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2018-08-15 - 08:09 - Bu haberi 855 kişi okudu.


Adanet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Konya Milletvekili, Ak Parti'nin kuruluşunun 17. yıl dönümü nedeni ile bir mesaj yayınladı

Ahmet Sorgun mesajında şu ifadelere yer verdi;


 “ Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 de Ülkesine ve milletine hizmet aşkıyla yola çıkan Ak kadrolar, 17 yıldır maruz kaldığı  bütün engellemelere rağmen, ülkemize  büyük bir gelişim ve değişim süreci yaşatmıştır.


Ak Kadrolar  iç politikadan dış politikaya, eğitimden sağlığa, adaletten emniyete, enerjiden tarıma, ulaşımdan turizme, ekonomiden toplumsal yaşama, demokrasiden insan haklarına kadar her alanda devrim niteliğinde  icraatlara imza atmıştır.


Gece demeden, gündüz demeden, inançla, kararlılıkla, aşkla çalışan, Türkiye’nin daha güçlü bir ülke olması, daha müreffeh bir hale gelmesi için gayret gösteren AK Parti , Türkiye’yi 2023,2053 ve 2071 hedeflerine adım adım götürmektedir.


Bütün gücünü milletten alan partimiz her zaman milletinin yanında olmuş ve millete hizmet etme sevdasıyla çalışmalarını yürütmüştür.


Ak Parti bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler manzumesi katmıştır.


MİLLETİN ÜZERİNDEKİ VESAYETLER KALKTI


Yapılan tüm reformlar, atılan dev adımlar, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep tayyip Erdoğan’ın koymuş olduğu bu hedeflere süratle yaklaştığımızı göstermektedir .


Ak Parti Türkiye siyasetinde ezberleri bozmuş milletin egemenliği üzerindeki bütün vesayetleri kaldırmıştır. Devleti toplumdan ayıran siyasi anlayışı tarihe gömen partimiz, “Milleti Yaşat ki Devlet yaşasın” anlayışı ile bu yüce milletin gönlüne girmiş yapılan bütün genel ve yerel seçimler ile referandumlarda milletimizin teveccühüne mazhar  olmuştur.


Önümüzdeki süreçte de milletimizin üzerimize yüklediği sorumluluğu yerine getirmek için AK Parti olarak  Liderimiz Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde daha çok çalışacağız. Teşkilat olarak, Türkiye’nin hedeflerine ulaşması için  ilk gün kü aşkla gece gündüz demeden çalışmalarımıza  devam edeceğiz.


TÜRKİYE’YE DİZ ÇÖKTÜRMEK İSTİYORLAR


Bugün 17. Yaşını kutlayan Ak Parti’nin 16 yılı yılı iktidarla geçmiştir. 16 Yıllık süre içerisinde Türkiye’ye diz çöktürmek isteyenler Ak Parti ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan üzerinden ülkemize saldırmışlardır. PKK ile DAEŞle saldırılarında başarılı olamayanlar, içimizdeki hainlerle  saldırılarını sürdürdüler. 


Gezi olayları, 17-25 aralık ve nihayetinde 15 Temmuz hain  işgal girişiminde bulundular. Ancak önce Allah’ın yardımı, sonra liderimizin dik duruşu ve milletimizin cesaret ve ferasetiyle  hainlere ve onların ağababalarına geçit vermedi. Tarihin en hain işgal girişimini milletimiz  asrın zaferine çevirdi. Saldırılar bugünlerde başka bir boyutla deva ediyor. 


ELLERİNDEKİ SON KOZU KULLANDILAR


Terörle,  ihanetle başaramadıklarını ekonomimize saldırarak  başarmak istiyorlar. Bir papazı bahane ederek ellerindeki son kozu da kullandılar. Kur üzerinden ekonomimize saldırarak Türkiye’ye diz çöktürmek istiyorlar. Ancak başaramayacaklar. Önümüzde Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ardında milletimiz dimdik duruyoruz ve duracağız. Türkiye bunu da atlatacak ve hedeflerine daha sağlam adımlarla gidecektir. Mega yatırımlarla 2023 hedefine adım adım yürüyen Türkiye’yi bu yoldan alı koyamayacaklar. 


 


AK PARTİ 6. OLAĞAN KONGRESİ


18 Ağustos Cumartesi günü 6. Olağan Kongremizi yapacağız. Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından büyük bir katılımla muhteşem bir kongre yapacağız Allah’ın izniyle.


Bizde kongreler  koltuk kapma savaşı değil,   bir nöbet değişimi, bayrak değişimidir. Her kongrede olduğu gibi  Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz büyük kongreden de yenilerek ve güçlenerek çıkacağız. Ak kadrolar Türkiye’yi yeni ufuklara  yeni hedeflere taşımaya devam edecektir.


Ak Parti bu milletin özü ve milletin partisidir. Kongremizin şimdiden partimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.


 


Partimize, milletimize hizmet yolunda daha nice 17 yıllar diliyor, bizimle yol yürüyen teşkilat mensuplarımıza ve bugüne kadar bizi hiç yalnız bırakmayan milletimize teşekkür ediyorum.


 


 


Ahmet SORGUN


Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı


Seçim İşleri Başkanı


Konya MilletvekiliKaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


CHP, Genel Başkanları Kılıçdaroğlu’na Yapılan Saldırıyı Kınadı

Ak Parti İl Teşkilatı’ndan Başkan Kılca’ya Ziyaret

Gürer: “Soğan ithalide fiyat artışını önleyemedi”

AK Parti ve MHP Teşkilatlarından Başkan Altay’a Ziyaret

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
67553
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA