Karatay Belediyesi İstanbul’a Teknik Gezi Düzenledi

Karatay Belediyesi İstanbul’a Teknik Gezi Düzenledi
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 14-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2018-08-13 - 14:21 - Bu haberi 1137 kişi okudu.


Karatay Belediyesi’nde görevli birim müdürleri ve teknik personeller, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin davetlisi olarak yatırımları ve projeleri yerinde incelemek için düzenlenen teknik gezi kapsamında İstanbul’a gitti.

   Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, yüksek hızlı tren garında personelleri İstanbul’a uğurladı. Başkan Hançerli uğurlama esnasında yaptığı konuşmada belediyeler arası bilgi alışverişinin önemine dikkat çekti. Başkan Hançerli, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Devlet yatırımlarının yerinde incelenmesi amacıyla düzenlenen gezinin, mühendislerden, mimarlardan, tekniker ve teknisyenlerden oluşan teknik personelin uygulanabilir projeleri ve oradaki farklılıkları; Hazreti Mevlana’nın diyarı Karatay’a ve Konya’ya yansıtmalarının hedeflendiğini söyledi.


   Başkan Hançerli farklı illerdeki yatırımların inceleneceği üç gün süreli teknik gezi ile hedeflerinin personellerin dağarcığını daha da genişletmek olduğunu vurguladı.


        Başkan Hançerli, Karatay Belediyesi olarak bütün projelerinin kendi personelleri tarafından yapıldığını belirterek; bu tür teknik gezilerin personellerin gelişimi ve değişimi açısından olumlu ve güzel bir uygulama olduğunu söyledi. 
Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Karatay’da Teravih Buluşmaları Sürüyor

Selçuklu'da Teravih Buluşmaları Sürüyor

Meram Asfaltta Çıtayı En Yükseğe Koydu

Başkan Tutal, Ramazan Akşamlarımızın Ayrı Bir Bereketi Var"

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
11763
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA