İstanbul Aydın Üniversitesi Tercih Günleri Başladı

İstanbul  Aydın Üniversitesi Tercih Günleri Başladı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 9-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2018-08-07 - 10:53 - Bu haberi 795 kişi okudu.


Aydın Üniversitesi İç Anadolu Bölge Koordinatörü İsmail Erdem, Üniversitesi de 4-14 Ağustos tarihlerini kapsayan tercih dönemi boyunca Tercih Merkezinde tercih ve kariyer danışmanlığı hizmeti verecek

Aydın Üniversitesi İç Anadolu Bölge Koordinatörü İsmail Erdem, Üniversitesi de 4-14  Ağustos tarihlerini kapsayan tercih dönemi boyunca Tercih Merkezinde vereceği tercih ve kariyer danışmanlığı hizmetleriyle hem aday öğrencilerin hem de ailelerin doğru karar almalarına yardımcı olmayı hedefliyor.


Akademik programlar, eğitim olanakları, burs seçenekleri ile kampüs ve yurt imkanları hakkında adayları bilgilendirmek amacıyla düzenlenen tercih günlerinde öğrenciler ve aileleri, Aydın Üniversitesinde cumartesi ve pazar günleri de dahil olmak üzere her gün danışmanlık hizmeti alabilecek.  Aydın Üniversitesi Tercih Merkezlerinde, üniversite adayı öğrencilere bölümler ve meslekler hakkında detaylı bilgiler veriliyor. Şehrimizin değişik yerlerinde standlarda üniversite adayı öğrencilere bilgiler verilerek destek sağlanıyor.


AYDIN ÜNİVERSİTESİ TERCİH ROBOTU HİZMETİ


 Erdem, Görevlendirilen Rehber Öğretmenler ile yaptığı toplantıda Tercihler ile ilgili detaylı bilgi verdi.  İstanbul Aydın Üniversitesi Tercih Robotu ile Konya’da bulunan İAÜ Tercih Merkezinde, Özel Kurslarda ve okullarda uzman kadrosu ile rehberlik, meslek danışmanlığı noktasında öğrencileri bilgilendireceğiz ve bunların hepsi ücretsizdir dedi.
Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


SÜ. Edebiyat Fakültesinde Mezuniyet Sevinci

KTO Karatay’da “Kendi Elektriğimi Nasıl Üretirim” Semineri

Ramazanda Su İhtiyacını Karşılayacak 6 Öneri

Şekibe Aksoy’da, Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı Açıldı

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
90748
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA