Beyşehir’de Işığın Şehri Beyşehir Konulu Fotoğraf Yarışması

Beyşehir’de Işığın Şehri Beyşehir Konulu Fotoğraf Yarışması
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 17-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2018-07-06 - 19:42 - Bu haberi 882 kişi okudu.


Beyşehir ilçesinde, sanal ortamda “Işığın Şehri Beyşehir” konulu ödüllü fotoğraf yarışması düzenlendi.

Beyşehir Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, Beyşehir Belediyesi ve Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Fotoğraf Kulübü işbirliği ile 11.Uluslararası Beyşehir Göl Festivali kapsamında gerçekleştirilecek olan fotoğraf yarışmasının 5 Temmuz’da başladığı, 27 Temmuz 2018 tarihinde sona ereceği belirtildi.


Fotoğraf severleri Beyşehir’e çekmek, fotoğraf sanatı açısından yörenin güzelliklerini tanıtmak için düzenlendiği bildirilen yarışmayla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ayrıntılara yer verildi:


“Yarışmaya katılacakların eserlerini Beyşehir Fotoğraf Kulübü sosyal medya sayfasından ‘yarışma içindir’ ve #Beysehirfotoğrafkulübü ibaresi yazarak paylaşmaları gerekmektedir. Günde bir fotoğraf paylaşma hakkı olup, dereceye giren fotoğrafların orjinalleri ve tüm hakları yazılı olarak istenecektir.Yarışma, tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçılara açık olup, adaylar kendi çekimleri ile katılabilirler.Yarışma için yüklenen fotoğraflar son 1 yıl içerisinde çekilmiş ve başka bir yarışmada ödül almamış olması gerekmektedir. Fotoğrafların Beyşehir ilçe sınırları içerisinde çekilmiş olması şarttır.Dereceye girenlerin ödülleri festival kapsamında düzenlenecek törende takdim edilecektir.Cep telefonu ile çekilen fotoğraflar kabul edilmeyecektir.Sonuçlar 30 Temmuz’da açıklanacaktır. Ödül ve sergi açılış töreni 4 Ağustos 2018 tarihinde yapılacaktır.Yarışma şartnamesiyle ilgili diğer ayrıntılar Beyşehir Fotoğraf Kulübü’nün sosyal medya hesabında yer almaktadır. Buradan bilgi edinilebilecektir. Yarışmaya katılacak tüm fotoğraf severlerimize başarılar diliyoruz.”
Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Menteşe’deki Muğla, Kitap Oldu

Anadolu’nun Mayasını Mevlana Çaldı

Belediye’den Kırsal Kesimlere Sinema Günleri

Turizm Değerlerimizin Kalitesi Artmalı

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
28305
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA