CHP Konya İl Başkanı Av. Barış Bektaş oldu

CHP Konya İl Başkanı Av. Barış Bektaş oldu
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 4-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2018-01-14 - 10:20 - Bu haberi 834 kişi okudu.


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konya İl Kongresi yapıldı. Seçimler sonucunda CHP Selçuklu İlçe Başkanı Barış Bektaş, en yakın rakibi ve başkan adayı İsmail Ünsal’ı sekiz oyla geçerek 188 oyla CHP Konya İl Başkanı oldu.

CHP Selçuklu İlçe Başkanı Barış Bektaş, aday olduğu il başkanlığı seçimini kazandı. Üç adayın katıldığı seçimde Barış Bektaş 188, İsmail Ünsal 181 ve Tarkan Büyükoktar 69 oy aldılar. 


SHP Konya İl başkanlığına seçilen Barış Bektaş, teşekkür konuşmasında şunları söyledi: “Bugün burada kimse bu seçimi kazanmadı, kimse bu seçimi kaybetmedi. Burada tek bir kazanan var o da Cumhuriyet Halk Partisi. Bizim mücadelemiz dışarıda. Biz 13 Ocak'tan itibaren cumhuriyet sevdalıları olarak birleşerek, bütünleşerek 2019 yılındaki mücadelemiz için saflarımızı sıklaştıracağız. Diğer aday kardeşlerim de çok değerli, çok centilmence bir yarış sergilediler. Herkesi parti çalışmalarına dahil edeceğiz.” 


Barış Bektaş, geçtiğimiz yıl Aralık ayında yapılan kongrede CHP Selçuklu İlçe Kongresine katılan 253 delegenin 163’nün oyunu alarak yeniden başkan seçilmişti.Kaynak: Mustafa Balkan Google

BENZER KONULAR


CHP Karapınar’da STK’ları Ziyaret Etti

Ak Parti Konya’dan Vefa Programı

Kaymağı Biraz da KOP İllerine Yedirin

Ak Parti’nin Konya Büyükşehir Adayı Altay Tanıtıldı

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
63517
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA