YALÇIN EĞİTİM KURUMLARINDA AİLE İÇİ MOTİVASYON GECESİ

YALÇIN EĞİTİM KURUMLARINDA  AİLE İÇİ MOTİVASYON GECESİ
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 9-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2018-01-14 - 10:17 - Bu haberi 719 kişi okudu.


Konya’da eğitim sektöründe devam ettirdiği çalışmalarında, çalışanlarının rolünü hiçbir zaman göz ardı etmeyen Yalçın Eğitim Kurumları ve Özel Yalçın Öğretim Kursları, kurum içinde birlik ve beraberliği pekiştirme adına önce gün Motivasyon gecesi düzenled

Yalçın Eğitim Kurumları merkez binasında gerçekleştirilen” Birlik, beraberlik ve Motivasyon” gecesine Merkez ve Zindankale Şubesinde görev yapan yönetici ve tüm öğretmenler ile çalışanlar katıldı.


Birlik beraberliğimizin daim olmasını, yarınımızın bugünümüzden daha huzurlu geçmesini temenni ediyorum’ diyen Yalçın Eğitim Kurumları Yönetim kurulu Başkanı ve Yalçın Özel Eğitim Kursları kurucusu Mehmet Yalçın; “ Konya’da merkez ve Zindankale olmak üzere 2 ayrı merkezde eğitim sektöründe hizmet veren Yalçın Eğitim kurumları, bundan sonrada yakaladığı başarısı çizgisini bozmadan, her geçen gün çıtasını yükselterek, genç, dinamik ve uzman eğitim kadrosuyla ve ekibiyle başarısını artırarak yürütmeye devam edecektir. Birlikte yürüdüğümüz bu yolda çalışmalarında göstermiş olduğunuz gayret ve özverinizi bundan sonra da katlayarak artmasını ve devamını temenni ediyorum.


Ayrıca Yalçın Eğitim Kurumları ile Özel yalçın Öğretim Kurslarını tercih eden ve bizlere güvenen öğrencilerimiz ile velilerimize kurumum adına teşekkür ediyorum” dedi.


Yalçın Eğitim Kurumları birlik, beraberlik ve motivasyon gecesine katılan öğretmen ve çalışanlara Konya’da özellikle kış aylarında tercih edilen arapaşı çorba ve hamur ile tatlı ikram edildi.


Yalçın Eğitim Kurumları yönetimi tarafından organize edilen gecede birlik ve beraberlik mesajları verilirken, katılımcılar öğretmenler çay içerek sohbetlerini gerçekleştirdiler.


Kaynak: Muhammet Kencik Google

BENZER KONULAR


Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden, Gururlandıran Başarı

Tedem’in Bursluluk Sınavına İlgi Yoğun

KTÜN’de Sosyal ve Bilimsel Model İşbirliği Uygulama Protokolü

Karne Alan Çocuğa Nasıl Davranmalı?

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
23348
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA