Saadet Partisi Meram İlçe Başkanı Av. Şuayip Koçak, “Mutlaka Aday Çıkaracağız”

Saadet Partisi Meram İlçe Başkanı Av. Şuayip Koçak, “Mutlaka Aday Çıkaracağız”
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 4-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2018-01-13 - 12:55 - Bu haberi 660 kişi okudu.


Saadet Partisi Meram İlçe Başkanı Av. Şuayip Koçak, İlçe Divan Toplantısında yaptığı konuşmada “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Saadet Partisi olarak mutlaka aday çıkaracaklarını ve çıkacak adayın tüm Türkiye’yi kucaklayıcı bir aday olacağını söyledi.”

SAADET MERAM OCAK AYI DİVAN TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ



Saadet Partisi Meram İlçe Teşkilatı seçime hazırlık ve Ocak ayı ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi. Saadet Partisi Genel Merkezinin erken seçimlere yönelik İl ve İlçe teşkilatlarına gönderdiği talimat doğrultusunda Saadet Partisi Konya’da da çalışmalarına hız kattı…

Saadet Partisinin İl teşkilatı konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Saadet Partisi İlçe Başkanı Av. Şuayip Koçak, Saadet Partisi GİK Üyesi Yavuz Aydın, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri’nin yanı sıra Meram mahalle başkanları ve sandık müşahitleri katıldı…

AV. ŞUAYİP KOÇAK, "MUTLAKA BİR ADAY ÇIKARACAĞIZ"


Toplantının açılışında konuşan Saadet Partisi Meram İlçe Başkanı Av. Şuayip Koçak, Türkiye'nin en büyük probleminin cepheleşme, kamplaşma olduğunu dile getirerek, Saadet Partisi olarak toplumu birleştirmeye yönelik bir dil kullandıklarını, toplumu ayrıştıracak ifadeler kullanmaktan kaçındıklarını ifade etti.

Koçak, "Bundan sonra gösteriyor ki; Türkiye’nin belirleyici partisi Saadet Partisi’dir. Hiç kimse bunu göz ardı edemez. Parti olaraktan önümüzde yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminde mutlaka bir aday çıkaracağız ve Allah'ın izniyle de inanıyoruz ki, seçimi bizim adayımız kazanacaktır.” diye konuştu.

“100 BİN DEĞİL 300 BİN İMZA TOPLAYACAĞIZ”

Saadet Partisi Meram İlçe Başkanı Av. Şuayip Koçak, bizler Mecliste her siyasi partinin temsil edilmesini isteriz, bu da zaten böyle olmalı partiler kendilerini mecliste temsil etmeli ifadelerini kullandı. Memleketin geldiği durum açısından bakıldığında şu anda Saadet Partisine her zamankinden daha fazla ihtiyaç olduğunu dikkat çekerek bu dönemde Saadet Partimizin mutlaka mecliste olması gerekir ifadelerini kullandı. Bunun için bedeli ne olursa olsun önümüze hangi engel çıkarılırsa çıkarılsın aday göstermek için teşkilatlar olarak üzerimize düşen maddi ve manevi ne varsa yapmaya hazırız dedi.


 



Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


CHP Karapınar’da STK’ları Ziyaret Etti

Ak Parti Konya’dan Vefa Programı

Kaymağı Biraz da KOP İllerine Yedirin

Ak Parti’nin Konya Büyükşehir Adayı Altay Tanıtıldı

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
79521
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA