Başkan Özgüven’den Personeline Jest

Başkan Özgüven’den Personeline Jest
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 14-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2018-01-13 - 12:52 - Bu haberi 477 kişi okudu.


Ereğli Belediyesi ile Bem-Bir-Sen ve arasında 2018 yılı için Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesi yenilenerek imzalandı. Son 4 yılda 75 TL’den 525 TL’ye 7 kat yükselen Sosyal Denge Tazminatı yaklaşık yüzde 600 artmış oldu.

Yapılan anlaşma ile ilgili değerlendirme yapan Bem-Bir-Sen Ereğli Belediyesi temsilcisi Salim İniş: “Belediyede çalışan memurlar adına göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı Belediye Başkanımız Sayın Özkan Özgüven’e teşekkür ederim. Memur arkadaşlarımız için hayırlı uğurlu olsun” dedi.


Çalışanlarımız her daim yanındayız diyen Başkan Özgüven: “2014’te 75 TL iken 2018’de 525 TL olan Sosyal Denge Tazminatı 7 kat artmış oldu. Bu noktada yaklaşık yüzde 600 gibi bir oranda artış sağladığımız Sosyal Denge Tazminatı memurlarımız gibi bizi de mutlu etti. Tüm çalışanlarımız bizim için değerlidir. Onların her türlü ihtiyacına karşılık vererek yaptıkları hizmetlerin karşılığını almaları için özen gösteriyoruz. Bu konuda Bem-Bir-Sen Ereğli Belediyesi temsilcisi Salim İniş’e de gösterdiği gayret için teşekkür eder, tüm memurlarımız için hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Vatandaşlarımızla Hemhaliz Halkla İç İçe Durmaksızın Hizmete Devam

Başkan Hançerli’den Okulların Kan Bağışı Kampanyasına Tam Destek

Kosova Mahallesi Sosyal Tesise Kavuştu

Özgüven, Kar Çalışmaları Yapan İşçileri Ziyaret Etti

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
84996
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA