Başkan Özgüven Gazeteciler Günü’nü Kutladı

Başkan Özgüven Gazeteciler Günü’nü Kutladı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 3-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2018-01-10 - 11:45 - Bu haberi 265 kişi okudu.


Ereğli AK Parti İlçe Başkanı Abdulkadir Düzen ve Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle Ereğli’deki Basın Kuruluşlarının temsilcileri ile kahvaltıda bir araya gelerek günlerini kutladılar.

        Böyle günler bazı şeylerin hatırlanmasına ve vurgulanmasına vesile olur diyen Başkan Özgüven: “Bugün sizin gününüz. Sizler kamuoyunun bilgilendirilmesi noktasında önemli bir görev ifa ediyorsunuz. Özellikle Belediye olarak, biz siyasiler olarak vatandaşlarımıza mesajlarımızın ulaştırılmasında, çalışmalarımızın anlatılmasında, paylaşılmasında Ereğli basınından büyük katkı aldık. Bu anlamda sizler de bizlerin birer mesai arkadaşları oldunuz. Bu anlamda bir Ereğlili olarak, şahsım ve Belediye Başkanı olarak sizlere teşekkür ediyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü bir kez daha kutlayarak, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.


        Ereğli AK Parti İlçe Başkanı Abdulkadir Düzen ise: “Basın, ülkemizde vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi konusunda çok büyük görevler üstleniyor. Kimi zaman kolay, kimi zaman zor bazen de çetin şartlarda çalışıyorsunuz. Allah(cc) hepinize kolaylıklar versin. Hükümetimiz politikaları ve Ereğli’de yaptığımızın faaliyetler konusunda vatandaşlarımızı bilgilendirirken göstermiş olduğunuz gayretlerden dolayı teşekkür ediyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum” dedi.


        Kahvaltının ardından Ereğli AK Parti İlçe Başkanı Abdulkadir Düzen ve Belediye Başkanı Özkan Özgüven basın mensuplarına hediye takdiminde bulundular.
Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


15. İmam Hatipliler Kurultayı Başladı

Medya ve Mülteciler Basın Buluşması Ankara’da yapıldı

Dünyanın En Güvenli Şehirleri Belli Oldu

Sokak Hayvanları İçin Örnek Davranış

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
20869
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA