Tekvando Sporcularının Kemer Mutluluğu

Tekvando Sporcularının Kemer Mutluluğu
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 10-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2018-01-08 - 07:18 - Bu haberi 625 kişi okudu.


Selçuklu Belediyesi Spor Okulları tekvando öğrencileri kemer terfi sınavında ter döktü. 350’ye yakın sporcu yeni kemer almanın heyecanını yaşadı.

Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Spor Okulları tekvando branşı öğrencileri hafta sonu kemer terfi sınavı heyecanı yaşadı. 350’ye yakın sporcu kemer sınavı için tatemiye çıkarken sporcuların aileleri de tribünde heyecana ortak oldu. Selçuklu Belediyesi uluslararası Spor Salonunda gerçekleştirilen kemer terfi sınavında yaklaşık 350 sporcu, Kayhan Aytar, İsmail Hakkı Mermer, Ali Yıldız, Ahmet Koç ve Ruhi Doğan’dan oluşan juri  karşısında bir üst kemere yükselebilmek için mücadele etti.


2018 yılının ilk kemer sınav sonunda, sarı kemere 150 sporcu, yeşil kemere 80 sporcu, mavi kemere 30 sporcu, Mavi-Kırmızı kemere 15, kırmızı kemere 20, Kırmızı-Siyah kemere ise 20 sporcu terfi etti.


Selçuklu Belediyesi Tekvando Antrenörü Ali Armağan, Selçuklu Belediyesi Spor Kulübünün en başarılı olduğu branşlar arasında yer alan tekvando da bu başarıyı devam ettirmek için güçlü bir altyapıya sahip olmaları gerektiğini söyledi. Başarılı altyapının spor okullarından geçtiğinin altını çizen Ali Armağan, spor okullarında tekvandoya gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’da kemer terfi sınavında başarı gösteren tüm sporcuları ve ailelerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Atletler Cumhuriyet İçin Koştu

Torku Şekerspor'un Milli Sporcusu Onur Balkan Cumhurbaşkanlığı Turu’nun Bütün Etaplarında Beyaz Mayonun Sahibi Oldu

Büyükşehir’den Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Desteği

Öncü Spor Kulüpleri Buluştu

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
90313
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA