Karatay Belediyesinde Yeni Görevlendirmeler Gerçekleşti

Karatay Belediyesinde Yeni Görevlendirmeler Gerçekleşti
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 14-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2018-01-08 - 06:52 - Bu haberi 582 kişi okudu.


Karatay Belediyesi'nde Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Mehmet Egin Belediye Başkan Yardımcılığı görevine; aynı Müdürlükte şef olarak görev yapan Esma Kara da Mali Hizmetler ve Bilgi İşlem Müdürlüğü görevlerine atandı

       Belediyemiz hizmetlerinin daha hızlı ve koordineli yürütülebilmesi amacıyla Karatay Belediyesi'nde Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Mehmet Egin Belediye Başkan Yardımcılığı görevine; aynı Müdürlükte şef olarak görev yapan Esma Kara da Mali Hizmetler ve Bilgi İşlem Müdürlüğü görevlerine atandı.


       1958 Konya doğumlu olan Mehmet EGİN, Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Fransızca Öğretmenliği Mezunu. 1992'den beri Karatay Belediyesinde görev yapan Egin, Mali Hizmetler Müdürlüğü görevinden Belediye Başkan Yardımcılığına getirildi. Mehmet Egin'in 3 kız ve 1 erkek çocuğu bulunuyor.


      1982 Konya doğumlu olan Esma KARA ise Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü ve Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilimdalı Muhasebe Finansman Yükseklisans mezunu. 2007'den bu yana Karatay Belediyesinde görev yapan Kara, Mali Hizmetler Müdürlüğü Gider Şefi görevinden, Mali Hizmetler ve Bilgi İşlem Müdürlüğü görevlerine getirildi.


 Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Başkan Oğuz Gençlerle Buluştu

Şehir Hastanesinin Genişletilen Yolları Asfaltlanıyor

Beyşehir’de Türk Büyüğü, Halk Ve Masal Kahramanları Parkı Tamamlanıyor

Karatay’da Muhtarlarla İstişare Toplantısı Düzenlendi

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
95843
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA